W naszej szkole odbył się Festiwal Dyni, podczas którego uczniowie wykazali się ogromną pomysłowością i kreatywnością! Barwne i niepowtarzalne prace przyciągały uwagę. Serdecznie dziękujemy Pani Dyrektor Monice Sawickiej za słodkie upominki – lizaki dla wszystkich uczestników!
Festiwal Dyni
- 12
Turniej wiedzy z okazji 60. rocznicy istnienia szkoły
W środę 3 października 2024 r. odbył się Turniej Wiedzy z okazji 60. rocznicy istnienia szkoły, który rozpoczął cykl przygotowań do zaplanowanego święta szkoły. W turnieju udział wzięło 18 uczniów z klas VI i VIII.
Pani Dyrektor Monika Sawicka powitała zaproszonych gości oraz uczestniczącą w rywalizacji młodzież. Naszą uroczystość swoją obecnością zaszczycił Burmistrz Radzymina pan Krzysztof Chaciński, Kierownik Biura Oświaty pan Krzysztof Czuba, przewodniczący Rady Rodziców pan Marcin Gwizdalski oraz zastępca dyrektora pani Dorota Wagner. Goście dzielnie sprawowali funkcję jury. Po zakończeniu zmagań z testem uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy.
I miejsce zajęła Martyna Kawecka uczennica klasy VIII s,
II miejsce zajęła Gabriela Klimkiewicz uczennica z klasy VI a,
III miejsce zajęła Lidia Grabowska uczennica z kasy 8 b.
Nad całością przedsięwzięcia czuwały panie: Monika Kogut i Izabela Fronczak.
Sponsorem nagród jest pan Rafał Dołęgowski. Dziękujemy!
18
Serce za Odwagę
Drodzy Uczniowie!
Nasza szkoła przyłączyła się do akcji „Serce za Odwagę”!
Zachęcamy Was do wykonania kartek dla naszych bohaterów – to mały gest, który znaczy bardzo wiele. Wystarczy, że przygotujecie kartkę na dowolnym formacie z bloku technicznego i przyniesiecie ją do świetlicy szkolnej.
Razem możemy okazać wsparcie i wdzięczność! Dołączcie do tej wyjątkowej inicjatywy!
Koordynator akcji: I. Lubieniecka, M. Kogut
Świetliczaki Pamiętają
Świetliczaki, pod opieką Pani Moniki Kogut i Pani Anny Jaworskiej, zaangażowały się w porządkowanie terenu przy pomniku Rozstrzelanych i Spalonych przez okupanta w 1944 roku w Radzyminie. Dzieci pograbiły liście, ustawiły kwiaty oraz zapaliły znicze, oddając hołd ofiarom tych tragicznych wydarzeń.
Dzień Postaci z Bajek!
Drodzy Uczniowie i Nauczyciele!Serdecznie zapraszamy Was do udziału w wyjątkowym Dniu Postaci z Bajek, który odbędzie się w naszej szkole!Kiedy: 5.11.2024r.Wasza ulubiona postać z bajki! Przebierzcie się za swoich ulubionych bohaterów – im bardziej kolorowo, tym lepiej!Będzie to świetna okazja, by powrócić do magicznego świata bajek i spędzić dzień pełen radości.
Zapraszamy do zabawy!
Ratownik medyczny w klasie III d
25 października klasę III d odwiedził niezwykły gość- ratownik medyczny, który w interesujący sposób opowiadał o swojej codziennej pracy.Po omówieniu zasad udzielania pierwszej pomocy uczniowie bardzo chętnie i aktywnie brali udział w ćwiczeniach praktycznych wykonując podstawowe czynności ratownicze pod fachowym okiem. Bardzo dziękujemy Panu Rafałowi za poświęcony nam czas, dzięki takim ludziom możemy czuć się bezpiecznie!
1
Dzień Kundelka
25.10 obchodziliśmy Dzień Kundelka. Z tej okazji odwiedziła nas pani Dominika Paciorek z fundacji Adopruj Radzyminiaka. Pani Dominika opowiedziała jak wygląda praca w przytulisku, jak należy dbać o naszych czworonożnych przyjaciół oraz zachęciła do wspierania swojej inicjaty. Zakończona została akcja "Pełna miska dla zwierzaka ze schroniska", dary zostały przekazane pani Dominice dla Adoptuj Radzyminiaka.
Obchody 60. rocznicy istnienia szkoły
W związku z obchodami 60. rocznicy istnienia szkoły i 20- lecia nadania jej imienia księżnej Eleonory Czartoryskiej na lekcjach historii w klasach VI i VIII p. Izabela Fronczak przeprowadziła zajęcia przygotowujące młodzież do Teleturnieju Wiedzy o Szkole.
Cykl zajęć nosił tytuły: Dlaczego księżna Eleonora Czartoryska patronuje naszej szkole? i Historia Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Radzyminie – czasy od II wojny światowej do współczesności.
Dzięki tym lekcjom uczniowie poznali początki oświaty w epoce stanisławowskiej, sylwetkę fundatorki szkoły elementarnej i swoją patronkę, czasy napoleońskiego Księstwa Warszawskiego oraz Królestwa Polskiego. Młodzież dowiedziała się, iż w okresie międzywojennym miasto było wielonarodowościowe. Z tej przyczyny zaistniała konieczność budowy nowego obiektu oświatowego dla zwiększającej się liczby dzieci mieszkańców Radzymina. Szczególnie ciekawym okazało się tajne nauczanie i konspiracja w okresie II wojny światowej, w której początek swego istnienia od 1944 roku miało Liceum Ogólnokształcące. Później razem ze Szkołą Podstawową nr 2 znalazło ono swoją siedzibę w budynku przy ul. Marii Konopnickiej. Obiekt powstał w ramach nowej reformy oświatowej na początku lat 60. ubiegłego wieku. Opowieści o historii szkoły doprowadziły uczniów do wydarzeń dotyczących czasów współczesnych.
Dzięki historii szkoły-małej ojczyzny- uczniowie budują swoją tożsamość.
To korzenie, do których z sentymentem być może powrócą w przyszłości.
W RODZINNYM MIEŚCIE MŁODZIKA
24. października ponad 20 - osobowa grupa uczniów naszej szkoły pod opieką pań Katarzyny Czuby i Moniki Król miała zaszczyt uczestniczyć w wyjeździe Klubu AK do Sierpca. Rodzinne miasto "Młodzika" to miejsce, które od dziś nie będzie kojarzyć się tylko z dobrym smakiem i pięknym skansenem, ale także z patriotyzmem, który jest ważną wartością dla mieszkańców tej miejscowości. Uroczystość przy pomniku generała Andersa pozwoliła poznać dzieje Mieczysława Chojnackiego i jego rodziny. Następnie uczniowie zwiedzili Szkołę Podstawową nr 2 im. Armii Krajowej, gdzie otrzymali pamiątkowe zakładki do książek. Na końcu czekało wszystkich uczestników ognisko z kiełbaskami, na którym można było się najeść, ale też poznać uczniów z innych szkół. Nasi uczniowie kolejny raz wykazali się piękną postawą patriotyczną i udowodnili, że pamięć o bohaterach to ważny obowiązek.
3
Wycieczka klas 2c i 3c
18.10.2024r uczniowie klas 3c i 2c wybrały się do Warszawy Śladami baśni i legend warszawskich. Pod kierunkiem Pani przewodnik dzieci poznały najpiękniejsze baśnie i legendy warszawskie np. Wars i Sawa, Złota kaczka, Bazyliszek, Warszawska Syrenka, Baśń o zaczarowanym dzwonie spełniającym najskrytsze marzenia oraz podziwiały miejsca, które są z nimi związane. Zwiedziły też Ogrody na Dachu Biblioteki Uniwersyteckiej - jedne z największych i najpiękniejszych ogrodów dachowych w Europie. Dzięki wycieczce nie tylko zdobyliśmy wiadomości na temat baśni i legend ale także mogliśmy podziwiać piękno naszej stolicy w barwach złotej jesieni.
4
Warsztaty szydełkowe
Szydełkowanie dla dzieci to kreatywna zabawa, która rozwija zdolności manualne i wyobraźnię. Pierwsze zajęcia jakie odbyły się w naszej szkole w ubiegły czwartek ,skupiały się na podstawowych technikach: jak trzymać szydełko i nici, jak tworzyć podstawowe ściegi, takie jak łańcuszek czy półsłupek. Dzieci uczyły się także wyboru odpowiednich materiałów i kolorów, co pobudza ich kreatywność i zmysł estetyczny. To świetna okazja, by spędzić czas w miłej atmosferze i nauczyć się czegoś nowego! A to dopiero były pierwsze zajęcia.
Gazetka - Szkolny Kabel
Pierwszy numer "Szkolnego Kabla" już na stronie naszej szkoły. Zapraszamy do czytania .
Konkurs plastyczny Jabłko
Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego JABŁKO miejsce I - Amelia Rzepa IIIe miejsce II - Gabriela Rasińska Ie miejsce III - Hanna Siwek IIIb Wyróżnienia Maciej Bereda - IIc Lena Krych - IIIe Dzięki uprzejmości Rady Rodziców każde dziecko zostało nagrodzone za udział w konkursie, a zwycięzcy i wyróżnienieni otrzymali piękne nagrody. Wszystkim serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach. Ewa Piwko i Marta Szczęsna
5
Światowy Dzień Czystych Rąk
Światowy Dzień Czystych Rąk, obchodzony jest 15 października. W naszej szkole zorganizowano z tej okazji róznorodne zajęcia edukacyjne dla uczniów klas 1-3. Dzieci uczestniczyły w pogadance na temat znaczenia mycia rąk, dowiedziały się jak, jak skutecznie usuwać zarazki oraz kiedy należy o tym pamiętać. Nauka przez zabawę pokazuje jak proste codzienne nawyki mogą chronić zdrowie nas wszystkich!
Wycieczka 5D i 6D
Dnia 17.10.24r. klasa 5D i 6D miały możliwość odwiedzenia studia Polskiego Radia. Dzieci zobaczyły na żywo jak wygląda praca radiowca i poznały historię radiofonii dzięki opowieściom panów Pawła Malinowskiego i Artura Wolskiego. Atrakcją było pozdrowienie naszej szkoły podczas audycji. Następnym punktem programu było zwiedzenie niewidzialnej wystawy. Doświadczyliśmy jak radzić sobie w codziennych sytuacjach bez wzroku- wyłącznie za pomocą zmysłu słuchu, dotyku i węchu. Był to dzień pełen emocji!
Wycieczka klas 4s i 4d
16 października uczniowie klas 4s oraz 4d uczestniczyli w wycieczce do Orientarium ZOO Łódź". Zobaczyli tam wiele gatunków zwierząt, przeszli podwodnym tunelem, z którego można było podziwiać przepływające nad głowami rekiny, płaszczki i inne ryby Kolejnym punktem wycieczki była Mandoria, nazywana „Miastem Przygód”, to niezwykły park rozrywki stylizowany na renesansowe miasto handlowe, który jest największym całorocznym parkiem rozrywki w Polsce. Znaleźliśmy tam ponad 20 atrakcji pod dachem, w tym roller-coastery, karuzele, zjeżdżalnie na 6 torów, łódki na wodzie, labirynty i wiele innych. Wszyscy bawili się znakomicie.
9
WIELKI FESTIWAL DYNI w naszej szkole!
Drodzy uczniowie, już od 24 października ruszamy z wyjątkowym wydarzeniem – Festiwalem Dyni! Przynoście swoje jesiennie udekorowane dynie i wypełnijmy naszą szkołę kreatywnością i kolorami! 🎃🍁
📅 Kiedy: 24-30 października
📍 Gdzie: Korytarz główny na parterze
Niech nasza szkoła zamieni się w magiczny Dynioland pełen radości i pomysłowości! Czekamy na Wasze niesamowite dzieła sztuki. Pokażcie swoje talenty! 💪✨
🎨 Pokaż swoją dynię!🎨 Rozwijaj swoje umiejętności!👗 Baw się z nami!
Do zobaczenia w dyniowej krainie! 🍂💛
Światowy Dzień Mycia Rąk
Z okazji Światowego Dnia Mycia Rąk uczniowie uczęszczający do świetlicy mieli okazję uczestniczyć w zajęciach poświęconych higienie rąk.
Na początek obejrzeliśmy prezentację multimedialną, która w ciekawy sposób wyjaśniała, dlaczego mycie rąk jest tak ważne w codziennym życiu. Następnie uczniowie wykonali pracę plastyczną pod tytułem „Odkryj swoje linie papilarne”, co było nie tylko zabawnym doświadczeniem, ale także okazją do poznania wyjątkowości swoich odcisków palców.
Kolejnym punktem zajęć był eksperyment. Do jego wykonania potrzebne były: talerz, woda, pieprz oraz mydło w płynie. Uczniowie zobaczyli, jak pieprz (symbolizujący bakterie) „ucieka” na powierzchni wody, gdy dodamy mydło. To proste doświadczenie pokazało, jak skuteczne może być mycie rąk w walce z zarazkami.
Zajęcia były nie tylko edukacyjne, ale również pełne zabawy i ciekawych wniosków!
6
Wycieczka klas 3b i 3e
Dnia 11 października klasa 3b i 3e udały się na wycieczkę śladami historii Radzymina. Odwiedziły muzeum Bitwy Waszawskiej 1920r, gdzie przemiła Pani opowiedziała im o wystawie czasowej "Ramię krzep - Ojczyźnie służ. Historia Sokolstwa Polskiego w Ameryce." Na nowym cmentarzu dowiedzieliśmy się o odwiedzinach papieża Polaka w Radzyminie, a także zapaliliśmy znicze na mogiłach żołnierzy.
3
Dzień Edukacji Narodowej
W piątek 11 października z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyły się występy uzdolnionych, młodych Dwójkowiczów. Uczniowie śpiewali, recytowali wiersze oraz tańczyli. Dodatkowo, Samorząd Uczniowski, podobnie jak w ubiegłym roku, przeprowadził wśród uczniów głosowanie pozwalające przyznać wyróżnienia kilku nauczycielom w różnych kategoriach. W tym roku korony otrzymali:
Najlepszy nauczyciel - Lidia Banasiak
Źródło wiedzy -Izabela Fronczak
Najbardziej kreatywny - Monika Kogut
Najlepiej ubranych - Patryk Kuryłek
Najlepsza Fryzura - Katarzyna Karasińska
Najgłośniejszy nauczycieli -Bogumiła Górska
Najzabawniejszy nauczyciel - Krzysztof Bujnicki
Miłą niespodziankę dla wszystkich był występ pani Magdaleny Wróblewskiej, która zaprezentowała wspólnie z uczniami i nauczycielami układ taneczny oraz występ pana Patryka Kuryła, który na prośbę uczniów zaśpiewał Madonnę.
22
Pasowanie na ucznia
11 października to dla nas wyjątkowy dzień - nasza szkoła przyjela do swojego grona nowych pierwszoklasistów. Po miesiącu nauki dzieci zaprezentowały postawę godną naśladowania oraz pod czujnym okiem wychowawców przygotowały występ artystyczno-muzyczny. Pasowanie na ucznia to nie tylko tradycja, ale także symboliczne wejście w nowy etap życia, pełen nauki, odkryć i przyjaźni. Z dumą patrzymy, jak nasi najmłodsi stawiają pierwsze kroki w szkolnym świecie. Drodzy uczniowie, życzymy Wam wielu sukcesów, wytrwałości i radości z odkrywania świata. Pamiętajcie, że zawsze możecie liczyć na wsparcie swoich nauczycieli i kolegów. Niech każdy dzień przynosi Wam nowe inspiracje i powody do uśmiechu. Wspólnie zadbamy, aby każdy dzień w szkole był niezapomniany i pełen wartościowych doświadczeń.
73
Gazetka o stroju galowym
W naszej szkole została wykonana gazetka przedstawiająca, jak powinien wyglądać strój galowy. Jest to przypomnienie dla uczniów, aby podczas ważnych wydarzeń szkolnych ubierali się odpowiednio, zgodnie z zasadami obowiązującymi w naszej placówce.
Strój galowy to:
- Dla dziewcząt: biała bluzka oraz czarna lub granatowa spódnica/spodnie.
- Dla chłopców: biała koszula oraz czarne lub granatowe spodnie.
Strój galowy jest obowiązkowy podczas uroczystości szkolnych, takich jak akademie, apele i ważne wydarzenia.
Zapraszamy wszystkich uczniów do zapoznania się z gazetką, która znajduje się na korytarzu obok świetlicy, aby przypomnieć sobie zasady dotyczące stroju galowego.
Dzień Gier Planszowych w naszej szkole
10 października w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Gier Planszowych. Tego dnia uczniowie mieli możliwość zagrać w swoje ulubione gry planszowe podczas przerw, co stworzyło świetną okazję do integracji i wspólnej zabawy. Gry planszowe nie tylko dostarczyły radości, ale także rozwijały umiejętność logicznego myślenia, współpracy oraz zdrowej rywalizacji.
W tym samym czasie dzieci ze świetlicy wykazały się ogromną kreatywnością, tworząc własne, autorskie plansze do gier w ramach zajęć plastycznych. Pomysłowość młodych twórców zaowocowała wieloma ciekawymi projektami, które później mogli przetestować z kolegami i koleżankami.
Był to dzień pełen radości, nauki i świetnej zabawy, który na pewno na długo pozostanie w pamięci naszych uczniów!
8
GMINNE ZAWODY W MINIKOSZYKÓWCE
9 października nasze dziewczęta z klas szóstych pod opieką pani Magdaleny Wróblewskiej i Moniki Sawickiej wywalczyły złoto w Gminnych Zawodach w Minikoszykówce.
Skład złotej drużyny: Zosia Gromala, Lila Jagielnik, Nina Oleksiak, Rozalka Lao, Patrycja Kulesza, Hania Lesiuk, Wiktoria Stanisławska, Mia Biegańska, Małgosia Wojdyna, Maja Rybarczyk, Tosia Okrzeja, Madzia Telakowiec.
Dziewczęta będą reprezentowały szkołę i gminę Radzymin w zawodach rejonowych.
GRATULACJE DZIEWCZYNY
"Zakoduj bajkę"
Miło nam poinformować, że w naszej świetlicy realizowany jest projekt edukacyjny "Zakoduj bajkę". Pierwszym naszym działaniem było zbudowanie zamku Śpiącej Królewny. Celem projektu jest zainteresowanie literaturą i czytaniem bajek z wykorzystaniem logicznego i algorytmicznego myślenia do rozwiązywania problemów z różnych dziedzin. Koordynatorem projektu jest Martyna Wilamowska.
"Wszystkie dzieci zbierają elektryczności"
Drodzy uczniowie i rodzice!Nasza szkoła przystąpiła do projektu: WSZYSTKIE DZIECI ZBIERAJĄ ELEKTROŚMIECICelem akcji jest podniesienie świadomości ekologicznej wśród Dzieci i Młodzieżyoraz zwrócenie uwagi na prawidłowe gospodarowanie odpadami. W zamian zaprzyniesiony zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny szkoła otrzyma bon, którywykorzysta na nagrody rzeczowe w postaci materiałów biurowych.Dodatkowo od 1 marca 2024 każda szkoła biorąca udział w akcji automatyczniedołącza do projektu TERAZ LAS organizowanego we współpracy z NadleśnictwemBiała Podlaska.Za 500 kg zebranego sprzętu zasadzonych zostanie 50 drzew w imieniu Naszejszkoły, natomiast za tonę aż 500!Szczegóły akcji znajdziecie Państwo na stronie www.terazlas.pl.JEDYNYM WARUNKIEM JEST MOBILIZACJA DO DZIAŁANIA, PORZĄDKI DOMOWE I CHĘCI!Do akcji szkolnej mogą przyłączyć się również firmy i instytucje, które oddadzązużyty sprzęt na rzecz wybranej szkoły.IM WIĘCEJ SPRZĘTU UZBIERAMY, TYM WYŻSZY BON OTRZYMAMY!
Wycieczka do Kicin
Dnia 7 października klasy 1a, 1b oraz 3b i 3d były na wycieczce w gospodarstwie edukacyjnym "Cuda i Wianki" w Kicinach. Było pełno wrażeń i niezapomnianych atrakcji. Po przyjeździe dzieci miały okazję zapoznać się z różnymi zwierzętami, które na co dzień żyją w gospodarstwie. Mogły głaskać, karmić i przytulać alpaki, króliki, kozy, a także konie i osiołki, co dostarczyło im dużo radości i przybliżyło życie wiejskie. Dzieci uczestniczyły w grach terenowych i edukacyjnej przejażdżce bryczką po okolicznych lasach, W trakcie wycieczki uczestniczyły również w warsztatach artystycznych, takich jak decoupage, gdzie pierwszaki własnoręcznie ozdabiały drewniane figurki zwierząt, a uczniowie klas trzecich uszyły poduszkę wypełnioną gryką, Dzieci same też przygotowały pyszny, tradycyjny obiad – kluski śląskie, co stanowiło wyjątkowe doświadczenie kulinarne, połączone z nauką o lokalnych tradycjach i produktach. Po posiłku miały możliwość zabawy na wiejskim podwórku, a zwieńczeniem dnia było wspólne ognisko. To magiczne miejsce ,w otoczeniu natury, stworzyło idealne warunki do zabawy i nauki.
19
Dzień Gier Planszowych
Drodzy Uczniowie!
Już 10 października obchodzimy Dzień Gier Planszowych! W tym dniu możecie przynieść swoje ulubione gry planszowe i grać z koleżankami i kolegami podczas przerw. Jeśli nie macie własnych gier, nie martwcie się – szkolna świetlica chętnie wam je wypożyczy.
Zapraszam do wspólnej zabawy!
Monika Kogut, Anna Wojciechowska
AKCJA „ POMÓŻ DZIKOM WRÓCIĆ DO LASU”
W ostatnim czasie wzrosła zauważalnie populacja dzików, co przekłada się na częstsze spotkania z tymi zwierzętami. Obecność dzików w środowisku naturalnym jest korzystna, jednak ich obecność na terenach zabudowanych budzi obawy mieszkańców. W ramach akcji „ POMÓŻ DZIKOM WRÓCIĆ DO LASU” organizowanej przez Starostwo Powiatowe w Wołominie w szkole będzie prowadzona zbiórka żołędzi, które zostaną rozsypane w lesie-naturalnym środowisku bytowania dzików, co ograniczy bazę pokarmową w miastach. Placówki oświatowe, które zbiorą największą ilość żołędzi, otrzymają wskazane przez nie nagrody rzeczowe. Dla dzieci, które zbiorą najwięcej żołędzi, przewidziano upominki. Zbiórka trwa do 31 października . Żołędzie przynosimy do wychowawców lub sali nr 5. Prosimy, aby przy żołędziach była załączona karteczka z imieniem, nazwiskiem oraz klasą ucznia biorącego udział w akcji. Zapraszamy do udziału!
Warsztaty zorganizowane przez Fundację Różowa Skrzyneczka.
W dniach 3-4. 10 w naszej szkole miały miejsce warsztaty zorganizowane przez Fundację Różowa Skrzyneczka. Mające na celu edukację na temat menstruacji oraz walkę z wykluczeniem menstruacyjnym. Podczas tych warsztatów uczennice dowiedziały się wiele o zdrowiu ginekologicznym, higienie menstruacyjnej oraz dostępności środków higienicznych. Uczennice dowiedziały się, czym jest menstruacja, jakie są jej etapy oraz jak dbać o higienę podczas okresu. Warsztaty miały na celu zmniejszenie wstydu i tabu związanego z menstruacją poprzez otwartą i szczerą rozmowę. Uczennice dowiedziały się o dostępnych środkach higienicznych i jak z nich korzystać.
Nasza szkoła na otwarciu Radzymińskiego PUMPTRACKA!
Miło nam poinformować, że nasza szkoła miała przyjemność wziąć udział w wielkim otwarciu dużej pętli Radzymińskiego PUMPTRACKA!
Na naszym stoisku można było delektować się pyszną watą cukrową oraz chrupiącym popcornem, co cieszyło się dużym zainteresowaniem uczestników.
Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko i wspólnie z nami świętowali to wyjątkowe wydarzenie!
Nasze stoisko reprezentowały Anna Jaworska, Monika Kogut, Iwona Lubieniecka.
Ogólnopolski Projekt Edukacyjny - “Szlachetnie i zdrowo z małpką Iwoną”
Z przyjemnością informujemy, że klasa II d bierze udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym “Szlachetnie i zdrowo z małpką Iwoną”. Projekt ten ma na celu kształtowanie postaw szlachetności, dbałości o zdrowie oraz odpowiedzialności za środowisko naturalne. Uczniowie będą uczestniczyć w różnorodnych działaniach, które pomogą im rozwijać te wartości w codziennym życiu. Cieszymy się, że możemy być częścią tego wspaniałego przedsięwzięcia! Wychowawca Anna Wojciechowska
Kącik relaksu
Z radością informujemy, że nasz kącik relaksu w świetlicy został powiększony, aby zapewnić dzieciom jeszcze więcej przestrzeni do odpoczynku i wyciszenia po intensywnym dniu nauki. W nowym kąciku świetliczaki mogą spędzać czas w spokojnej atmosferze, relaksując się w komfortowych warunkach.
Serdeczne podziękowania kierujemy do Pani Dyrektor Moniki Sawickiej, której wsparcie umożliwiło tę zmianę.
Nawigacja