• Autobus szkolny - 02.09.2024r.

• O 8:00 autokar będzie czekał na dzieci w Łąkach przy przystanku Biedronki 02. Kurs powrotny odbędzie się o godz. 13:00 spod szkoły i odwiezie dzieci na Łąki.

• ROCZNICA BITWY WARSZAWSKIEJ

• W dniu 15 sierpnia uczniowie klas 8 a i 8 b naszej szkoły wraz z opiekunami Panią Lidią Banasiak, Katarzyną Piasecką oraz Moniką Sawicką wzięli udział we mszy świętej oraz uroczystościach związanych ze Świętem Wojska Polskiego i Bitwy Warszawskiej 1920 roku na cmentarzu w Radzyminie.

• Dla uczniów z Ukrainy

• Od 1 września 2024 r. dzieci i młodzież z Ukrainy zostaną objęci obowiązkiem szkolnym i obowiązkiem nauki, powiązanym z pobieraniem świadczenia wychowawczego (tzw. 800+). Wielu nowych uczniów rozpocznie naukę w polskich szkołach i w ocenie MEN istotne jest, aby zarówno oni, jak i ich rodziny były świadome nowych przepisów oraz możliwości i szans edukacyjnych.

Załączamy ulotkę informacyjną, która zawiera kluczowe informacje na temat wprowadzonego dla dzieci uchodźczych obowiązku edukacyjnego oraz dostępnych form wsparcia dla uczniów z Ukrainy.

Załączniki:

1. Ulotka informacyjna MEN  >>>> Ulotka informacyjna