• Klub AK Ziemi Radzymińskiej

• Zjazd Sprawozdawczo – Wyborczy Okręgu Warszawa-Wschód ŚZŻAK

Podczas dzisiejszego spotkania w Warszawie uczniowie z Międzyszkolnego Klubu Historycznego im. Armii Krajowej Ziemi Radzymińskiej zaprezentowali cztery utwory patriotyczne:

- Wiktoria Wolańska zaśpiewała utwór pt. „Cisza, czyli modlitwa katyńska”,

- Stanisław Wardakowski i Wiktor Stępniak „Biały Orzeł”,

- Sara Zawadziło wzruszający utwór pt. „Uwierz Polsko”,

- na zakończenie wszyscy zaśpiewali „Mówię o Tobie dobrze Kochana Polsko”.

Należy podkreślić, że wymienieni uczniowie uczęszczają do dwóch radzymińskich szkół: Szkoły Podstawowej nr 1 im. ppłka pil. Mariana Pisarka i Szkoła Podstawowa nr 2 Radzymin im. księżnej Eleonory Czartoryskiej.

Dziękujemy za zaproszenie władzom Okręgu Warszawa-Wschód ŚZŻAK na czele z prezesem Mirosław Widlicki oraz Rodzicom: Agnieszka Wardakowska i Jakubowi Zawadziło za pomoc w zorganizowaniu dzisiejszego koncertu.

Zdjęcia W. Kolatorski

• ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

• Dopłynęliśmy do brzegu.

Podczas trzech uroczystości nagrodziliśmy uczniów za wyniki w nauce i sporcie. Podziękowaliśmy nauczycielom i pracownikom szkoły za ich pracę oraz wyraziliśmy wdzięczność rodzicom.

Słonecznych wakacji