• Rada rodziców

• Numer konta bankowego Rady Rodziców

Drodzy Rodzice! Wszystkie inicjatywy jakie podejmujemy są dla naszych dzieci! Zapraszamy do współpracy.

Nr konta 83 1160 2202 0000 0005 0523 1085

Prezydium Rady Rodziców na rok szkolny 2023/2024

Pan Marcin Gwizdalski – Przewodniczący Rady;
        Pani Agnieszka Gawińska-Rucińska – Wiceprzewodnicząca Rady;
        Pani Agnieszka Gwizdalska – Skarbnik;
        Pani Iwona Płusa – Sekretarz Rady;
        Pan Jacek Pawluk – Członek Prezydium Rady;

Pani Maja Kołbuk – Członek Prezydium  Rady

Pani Marta Niedzieska – Członek Prezydium Rady

Skład komisji rewizyjnej: Pani Anna Gotowicka, Pan Mirosław Jusiński, Pani Beata Lenart.

Szanowni Państwo

Decyzją Rady Rodziców z dnia 26.09.2022 r. została podwyższana wysokość składki na komitet rodzicielski w kwocie:

100 zł/rok – gdy do szkoły uczęszcza jedno dziecko
        150 zł/rok – gdy do szkoły uczęszcza rodzeństwo (dwoje lub więcej)

Składki prosimy przelewać przekazywać do skarbników klasowych, którzy następnie wpłacają pieniądze do skarbnika Rady pani Agnieszki Gwizdalskiej lub bezpośrednio na konto rady rodziców:
        83 1160 2202 0000 0005 0523 1085
        Bank Milenium,w tytule wpłaty proszę napisać: „Darowizna na Radę Rodziców imię i nazwisko dziecka klasa”
        Rada Rodziców reprezentuje interesy wszystkich Państwa jako Rodziców. Gromadzimy fundusze pochodzące z dobrowolnych składek, które przeznaczone są wyłącznie na potrzeby uczniów – naszych dzieci. Bez Waszego zaangażowania i Waszej pomocy finansowej nie zdziałamy wiele!